O SERWISIE

Przeszło 20 lat doświadczenia, ponad 20 specjalistów sprzedaży i serwisantów, dziesiątki certyfikatów – tak w liczbach prezentuje się DomFach. Prowadzimy również sprzedaż najlepszych produktów, znamy szczegółowe parametry każdego sprzętu i dzięki temu potrafimy nie tylko doradzić, ale też objaśnić poszczególne funkcje. Posiadamy własny transport i bezpłatnie montujemy sprzęt u klienta.

DomFach należy do Polskiego Stowarzyszenia Serwisów Urządzeń Domowych i jest autoryzowanym serwisem wielu wiodących producentów, m.in. Amica, SAECO, MPM, Biawar, Łucznik, Remington, Russell Hobbs, Haier, Ravanson.

Współpracujemy i likwidujemy szkody sprzętu AGD i RTV dla takich firm jak: ERGO HESTIA, MONDIAL ASSITANCE, EUROP ASSITANCE, WARTA, PZU I THE WARRANTY GROUP.

Główna siedziba firmy znajduje się w Zgierzu przy ulicy Parzęczewskiej 21, posiadamy również filie, które mieszczą się: we Włocławku przy ulicy Młynarskiej 5B, w Łodzi przy ulicy Lutomierskiej 69 lok. 3U (tylko serwis ekspresów do kawy) i w Ozorkowie przy ulicy Rataja 1. Obsługujemy teren całego województwa łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i część województwa wielkopolskiego.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!!!