Naprawa AGD i RTV Włocławek

Sprzęty codziennego użytku, jak zmywarki, lodówki, czy kuchenki często ulegają awariom. Jest to naturalna kolej rzeczy, na którą nie mamy większego wpływu. Nikt z nas nie wyobraża sobie życia pozbawionego tak podstawowych do codziennego funkcjonowania sprzętów. Wszelkiego typu usterki mogą być spowodowane nawet standardową eksploatacją ponieważ nic nie jest wieczne i nawet najwyższej klasy sprzęt w końcu się zużywa. Do kompetencji zespołu specjalistów tworzących DomFach zalicza się naprawa AGD. Włocławek jest jednym z miast, w których wykonujemy tego typu usługi. Posiadamy także wieloletnie doświadczenie w dziedzinie jaką jest naprawa RTV. Włocławek również i w tym przypadku jest głównym obszarem naszych działań.

Nasz zespół posiada niezbędne doświadczenie, jak również zaplecze sprzętowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować każdego rodzaju zlecenia w sposób szybki i efektywny. Naprawa AGD i RTV świadczona przez DomFach w mieście Włocławek to atrakcyjne ceny oraz stuprocentowa gwarancja profesjonalnie i terminowo wykonanej usługi.

 

Serwisowanie AGD i RTV we Włocławku

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wadliwy sprzęt RTV i AGD to poważny dyskomfort, który należy jak najszybciej wyeliminować. W takich okolicznościach absolutnie niezbędny okazuje się serwis AGD. Włocławek stanowi jeden z głównych obszarów, na których świadczymy takie usługi. Zespół adekwatnie wykwalifikowanych fachowców w połączeniu z przeszło dwudziestoletnim doświadczeniem w branży pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Udało nam się również rozwinąć serwis RTV. Włocławek znalazł się wśród miast, w których oferujemy nasze usługi. Zapewniamy okazyjne ceny oraz profesjonalne i terminowe wykonanie każdego zlecenia.

DomFach należy do Krajowej Sieci Serwisowej. Jesteśmy autoryzowanym serwisantem wielu znanych i cenionych na rynku producentów, takich jak chociażby: Biawar, SAECO, MPM, Zelmer, Amica. Posiadamy odpowiednie certyfikaty oraz cały zespół fachowców, w którego skład wchodzą serwisanci i specjaliści od sprzedaży. Wykonujemy darmowy montaż sprzętu. Dysponujemy także własnym transportem.

 

Naprawa oraz serwis RTV i AGD Włocławek

Młynarska 5B

87-800 Włocławek

tel.: (054) 232-26-52

tel.: 509-022-902

 

Zgłoś swój produkt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926).

Marki które obsługujemy: