Serwis i naprawa RTV Łódź

 

Zgłoś naprawę RTV nam

 

Jeśli szukasz punktu oferującego takie usługi jak naprawa RTV w Łodzi lub okolicy to trafiłeś idealnie. Nasza firma jest na rynku ponad 20 lat i z powodzeniem dokonuje napraw RTV zarówno na terenie miasta Łódź jak i ścisłych okolic. Regularne szkolenia i obserwacja nowości na rynku elektroniki powodują, iż nasi pracownicy są specjalistami w swojej profesji. Naprawy urządzeń takich jak telewizory, monitory LCD czy też kina domowe są dla nas codziennością. Oddając swój sprzęt RTV w nasze ręce masz pewność, że jeśli możliwa jest naprawa to właśnie my to zrobimy.

 

W naszym punkcie oprócz naprawy RTV w Łodzi prowadzimy także sprzedaż nowoczesnych urządzeń co pomaga wciąż pogłębiać wiedzę dotyczącą nowoczesnych technologi oraz specyfiki najnowszych urządzeń RTV na rynku. Naprawa nawet najnowszego telewizora czy też specjalistycznego urządzenia kina domowego nie jest dla naszej ekipy z Łodzi trudna. Każde zlecenie naprawy urządzenia traktujemy jako wyzwanie i dokładamy wszelkich starań by sprzet naprawiony sprawował się tak samo jak przed awarią a nawet jeszcze lepiej :)

 

Jeśli posiadasz sprzęt RTV , laptopa czy też inne urządzenie elektroniczne, które wymaga naprawy - zgłoś to nam poprzez specjalny formularz dostępny poniżej. Nasi specjaliści podejmą się nawet najbardziej ciężkiej naprawy urządzenia by spełnić oczekiwania naszych klientów.

 

 

Serwis RTV gwarancyjny i pogwarancyjny

 

Domfach jako specjalistyczny serwis RTV Łodź posiada ogromne doświadczenie (ponad 20 lat na rynku) oraz wysoce wykwalifikowanych serwisantów. Pracownicy naszego serwisu na codzień zajmują się serwisowaniem RTV  szerokiego rodzaju urządzeń takich jak telewizory plazmowe, wyświetlacze LCD czy też najnowszy sprzęt domowe Audio-Video. Jesteśmy autoryzowanym serwisem wielu największych firm produkujących RTV z uwagi na wysoką jakość naszych usług.

 

Zlecenia jakie przyjmuje nasz  serwis RTV z Łodzi są zarówno w ramach gwarancji producenckiej jak i te pogwarancyjne. Nawet najnowsze telewizory wymagają profesjonalnego serwisu RTV. Postępująca technologia zobowiązuje producentów do regularnego udoskonalania i rozwijania funkcjonalności produktów. Rozwój ten wiąże się z coraz bardziej skomplikowaną budową i technologią użytą do produkcji urządzenia. Ciągłe doskonalenie wiedzy pracowników w naszym serwisie RTV powoduje, iż awaria nawet najnowszego urządzenia nie jest dla nas problemem. Z uwagi na umowy z producentami posiadamy części zamienne do nawet nowowyprodukowanych modeli telewizorów.

 

 

​Domfach - prawdopodobnie najlepszy serwis RTV - Łódź i okolice.

Zgłoś swój produkt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926).

Marki które obsługujemy: