Serwis LG , Sony , Samsung Łódź

 

Firma DOMFACH jest autoryzowanym serwisem wielu wiodących producentów, których ze względu na liczbę - nie sposób wymienić wszystkich. To między innymi serwis Amica, Saeco, Nivona. 

 

Naprawy gwarancyjne/pogwarancyjne i serwis sprzętu AGD i RTV marek m.in Amica, Saeco, SamsungSerwisy w Łodzi oraz na terenie woj. łódzkiego i kujawsko-pomorskiego.

 

Serwis LG

Firma LG jest jednym z wiodących producentów urządzeń do użytku domowego, których użytkowanie podnosi komfort życia. W LG wykorzystanie wiedzy pracowników oraz doświadczenia technologicznego owocuje produktami wysokiej jakości. Jako jeden z liderów w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań technologicznych LG wprowadziła w ostatnich latach jako pierwsi na rynku 84 całowy telewizor oraz nowość technologiczną jaką jest telewizor OLED 4K. Jeśli poszukujesz serwisu LG w Łodzi to dobrze trafiłeś. Zgłoś problem poprzez formularz zgłoszeniowy a resztą zajmiemy się już my.

 

Serwis SONY

O marce SONY słyszach chyba każdy. Jest to jeden z najpopularniejszych producentów innowacyjnych urządzeń audio i video zarówno dla zwykłego użytkownika jak i specjalistycznych urządzeń. Początek firmy to 1946 rok gdzie dwóch znajomych założyło 20 osobową firmę która w ciągu 60 lat zmieniła się w międzynarodową korporację zatrudniającą obecnie ponad 160 000 pracowników. Marek będącyh własnością firmy SONY chyba nie trzeba przedstawiać nikomu. Nie trzeba być pracownikiem serwisu SONY by słyszeć o "WALKMAN" lub "BRAVIA" . Jeśli twoje miejsce zamieszkania to Łódź i potrzebujesz autoryzowanego serwisu SONY to napisz do nas. 

 

Serwis SAMSUNG

Produkty firmy SAMSUNG są jednymi z najbardziej cenionych urządzeń w polskich domach. Ta koreańska firma założona w 1938 przez prawie 80 lat stała się jedną z najczęściej wybieranych marek w branży urządzeń audiowizualnych. Każdy z nas zna kogoś posiadającego w domu telewizory lub kina domowe firmy SAMSUNG. Duża liczba użytkowników urządzęń tej firmy powoduje potrzebę dostępności serwisu SAMSUNG w takich miastach jak Łódź. Właśnie dlatego współpracujemy z firmą SAMSUNG jako autoryzowany serwis tej marki. Jeśli ptrzebujesz pomocy przy urządzeniu marki SAMSUNG napisz do nas.

 

Przynależność do Krajowej Sieci Serwisowej - Serwis Polska.